Ako začať s kryptomenami ?

Ako začať s kryptomenami ?

Stretávate sa čoraz častejšie s pojmami ako kryptomena, bitcoin, blockchain, airdrop a decentralizované meny? Kladiete si otázku ako začať s kryptomenami ?

V rôznych médiách sa môžete často dočítať, že bitcoin a samotné kryptomeny sú len obyčajná bublina. Podľa nás je to však neodvratný trend s revolučnou technológiou, ktorý sa stane čoskoro bežnou súčasťou naších životov.

Bitcoin a ostatné kryptomeny sa stávajú čoraz viac akceptovateľné a nezastaviteľne sa buduje infraštruktúra. Technológia blockchain je často prirovnávaná k “veľkému tresku”, ktorý nastal pri vzniku internetu. Začínajú ju využívať globálne spoločnosti, banky, inštitúcie a štáty. Využitie má v nespočetne veľa odvetviach. Neoddeliteľnou súčasťou je taktiež tokenizácia spoločností a airdropy, ktoré sa osvedčili ako vynikajúci marketingový nástroj, ktorý nielen že plní svoj účel, ale dáva priestor užívateľom zadarmo zarábať kryptomeny.

Pokiaľ ste pevne rozhodnutí, že sa chcete stať súčasťou “krypto sveta”, tak by ste nepochybne mali začať so štúdiom. V naších článkoch sme sa snažili Vás posprevádzať touto “králičiou norou” krok za krokom.

V týchto dvoch kategóriach nájdete všetko, čo by ste pred úvodom mali vedieť a čomu by ste sa mali vyvarovať. Postupom času budeme naše návody rozširovať a aktualizovať.